Makatından 2. Dünya Savaşı’ndan kalma mermi çıkarılan adam: Kayıp üstüne düştüm

RAM

New member
Makatından 2. Dünya Savaşı’ndan kalma mermi çıkarılan adam: Kayıp üstüne düştüm
İngiltere’nin Gloucester bölgesindeki Gloucestershire Kraliyet Hastanesi’nde çalışan hekimler, çarşamba polisle irtibat kurarak geçerek savaş teçhizatlarına meraklı, koleksiyoner bir adamın makatında 2. Dünya Savaşı’ndan kalma, patlamamış tanksavar mermi bulunduğunu söylemiş oldu.

Military memorabilia collector seeks help after he 'slipped and fell on' a WW2 artillery shell and lodged it in his rectum 'during a clear-out'. Army bomb disposal experts were called… along with a local choir who sang Rule Britannia as it was removedhttps://t.co/kCQyJxuY6p

— Otto English (@Otto_English) December 3, 2021

Kimliği paylaşılmayan hastanın askeri anıları toplamaya ilgili olduğu, bu merminin de ferdî koleksiyonunda bulunduğu açıklandı. Hastanenin açıklamasına göre hasta yere koyduğu merminin üzerine düştüğünü, merminin de makatına girdiğini anlattı.

Gloucester Polis Teşkilatı hastaneye patlayıcı imha takımı gönderdi, muhtemel bir tehlikeye karşı da öteki hastalar için tedbirler alındı. Hekimler ameliyatla mermiyi hastanın makatından muvaffakiyetle çıkardı.

17 cm’e 6 cm kalınlığındaki mermi, savaş periyodunda kullanılmış olsaydı, tanksavar silahlardan ateşlenmiş olacaktı.

Talk about weapons of ass destruction! #rectum pic.twitter.com/KvKJ86WlVK

🌈
Knazzer (@knazzer) December 3, 2021