Tim, De Puyfontaine’in yerine Alessandro Pansa’nın yönetim kuruluna girmesine doğru

Muqe

New member
Telekom yönetim kuruluna sürpriz: Binanın girişine doğru gidiyoruz. Alexander PansaPolice and Dis’in eski başkanı ve şu anda Sparkle’ın başkanı ve Telecom grubunun bir şirketi olan Telsy, Tlc şirketinin yönetim kurulunda yerini alıyor Arnaud De PuyfontaineVivendi’nin koltuğundan ayrılan bir temsilcisi.

İsim yazıyor RadikorPiyasalar kapandıktan sonra yapılacak yönetim kurulu incelemesinden geçmesi bekleniyor.

Nihai seçim, aday gösterme komitesi tarafından önerilen kısa listedekiler arasından gelecek. Luciano KartaLeonardo’nun eski başkanı.

Carta’nın olası bir şekilde atanmamasını Vivendi’nin nasıl memnuniyetle karşılayacağı henüz bilinmiyor: Acil bir görüşme talebinden de bahsediliyor.

Bu arada piyasa, Piazza Affari’de ralli yaparak %4,5’lik bir artışla 0,2577 Euro’dan kapanan Tim hissesine ışık tuttu. Equita’nın analistleri, Network’ün satışına ilişkin çok sıcak dosyayla ilgili ikinci söylentilerin altını çizerek, “F2i, NetCo anlaşmasıyla ilgilenir (muhtemelen Kkr ile birlikte)” bir ‘satın al’ kararıyla tavsiye eder. Söylentilere göre – Equita yorumunda devam ediyor – “F2i, KKR ile birlikte NetCo’nun %15’e kadar hissesini almaya hazır olacak”. Sim uzmanları, “Finansal yönüne ek olarak F2i’nin katılımı, CDP’nin doğrudan katılımının daha fazla olduğu bir aşamada, KKR tarafından sunulan NetCo’nun yönetişimiyle birlikte hükümet için başka bir kurumsal garantiyi temsil edebilir” diye ekliyor. karmaşık”. Vivendi’nin olası bir görüşme talebi üzerine, Equita için “karmaşık bir yol gibi görünüyor ve bu, grubu çok hassas bir aşamada istikrarsızlaştırma riski taşıyor ve bu nedenle Vivendi’nin kendisi için riskli”.

konular